K-PSOSW nr 1
im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Foto002Na leśnych ścieżkach, przy ładnej pogodzie, w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się coroczne Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. L. Braille'a w Bydgoszczy.
Chętnych do wzięcia udziału w zawodach było wielu. Obecnych uczniów podzielono więc na trzy grupy - juniorzy, młodzicy oraz dziewczęta. Każdy ostrzył sobie apetyt na wygraną, co niektórzy obmyślali taktykę na cały dystans 2 kilometrów. Ostatecznie zwyciężyli ci, którzy zachowali najwięcej sił na finiszu. Na uwagę zasługuje z pewnością bieg Marysi Rudzińskiej, która na metę przybiegła na drugim miejscu... na wózku z przewodnikiem Adamem Michalakiem.

Oto wyniki:
juniorzy
Wiktor Ćwikła w czasie 5 minut 14 sekund
Krystian Kulbant - 5,21
Patryk Nowicki - 5,52
Marcin Gruszczyński - 5,58
Krystian Wiśniewski - 6,54
Szymon Łyszkiewicz - 8,36
Wiktor Frelichowski - 8,57
młodzicy
Przemysław Jarosz - 7,30
Maciej Tryba - 7,35
Klaudiusz Janczarski - 8,05
Remigiusz Jarosz - 9,29
Nikodem Wojtalewicz - 10,42
Kamil Grochowina opadł z sił na finiszu
dziewczęta
Jagoda Janczarska - 8,15
Maria Rudzińska - 8,38
Weronika Oliwa - 9,30
Oliwia Lorent - niesklasyfikowana.
Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali: Wiesława Bielińska-Sych, Bernadeta Krupecka-Benramdane, Marcin Karpiński oraz Adam Michalak.
Dziękujemy pani dyrektor K-P SOSW nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy za ufundowanie pięknych pucharów i medali. Osobne podziękowania kierujemy do dyrekcji Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" za udostępnienie terenu.