Dobiegła końca tegoroczna kampania społeczna „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!” organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski. Gratulujemy wszystkim szkołom, przedszkolom i placówkom, które spełniły wymagania związane z uzyskaniem Certyfikatu Przyjaznych Osobom Niewidomym. Dokument jest ważny przez rok. Zostanie przesłany Pocztą Polską na przełomie listopada/grudnia na adres zamieszczony przez Państwa w sprawozdaniu. Powinny otrzymać go wszystkie placówki wskazane w tabelach zamieszczonych poniżej (z podziałem na województwa). W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: <soswnr1(at)braille.bydgoszcz.pl>;
Dla 30 wyróżniających się uczestników - razem z Certyfikatem zostaną przekazane dodatkowe upominki. Ze względu na szeroki zakres akcji nie mamy możliwości nagrodzenia każdego dodatkowymi nagrodami, jesteśmy jednak wdzięczni wszystkim za poczynione działania, pełne fachowej wiedzy, empatii i życzliwości dla osób z niepełnosprawnościami.
Już serdecznie zapraszamy Państwa w październiku przyszłego roku do przyłączenia się ponownie do kolejnej edycji kampanii „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”.
Z wyrazami szacunku
Organizatorzy kampanii „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!”
Dyrektor K-PSOSW nr 1 w Bydgoszczy
Małgorzata Szczepanek
tyflopedagodzy: Zenona Góra i Dorota Triebwasser
1.WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
1. |
Przedszkole Niepubliczne Smerfuś ul. Kruszyńska 16 85-448 Bydgoszcz |
|
2. |
3. |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu im. gen. Tadeusza "Bora" Komorowskiego w Grudziądzu ul. Mikołaja z Ryńska 6 86-300 Grudziądz |
|
3. |
5. |
Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy ul. Pestalozziego 18 85-095 Bydgoszcz |
|
4. |
10. |
Zespół Szkół w Kowalu ul. Piwna 20 87 – 820 Kowal |
|
5. |
15. |
Szkoła Podstawowa w Ośniszczewku (Punkt przedszkolny, Oddział Przedszkolny) Ośniszczewko 1 88-133 Dąbrowa Biskupia |
|
6. |
16. |
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żninie ul. Śniadeckich 1a 88-400 Żnin |
|
7. |
17.a |
Szkoła Podstawowa w Janikowie ul. Główna 6 88-160 Janikowo |
|
8. |
21. |
Bursa nr 1 im Małgorzaty Szułczyńskiej w Bydgoszczy ul Bartosza Głowackiego 37 85-717 Bydgoszcz |
|
9. |
22. |
Społeczne Towarzystwo Edukacji Przedszkolnej w Bydgoszczy Przedszkole nr 1 85 – 827 Bydgoszcz |
|
10. |
23. |
Szkoła Podstawowa im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie Słębowo 1 88-400 Żnin |
|
11. |
27. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi ul. Piastowska 23 89-501 Tuchola |
|
12. |
30. |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie Nowogród 32 87-400 Golub-Dobrzyń |
|
13. |
32. |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu ul. Bydgoska 24 86-300 Grudziądz |
|
14. |
34. |
Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Szkoła Podstawowa nr 40 ul. Puszczykowa 11 85-446 Bydgoszcz |
|
15. |
40. |
Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Słoneczna 26 85-348 Bydgoszcz |
|
16. |
42. |
Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu Lubaszcz 11 A 89-100 Nakło nad Notecią |
|
17. |
43. |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Bohaterów 3 Pułku Lotnictwa Szturmowego w Bydgoszczy ul. Opławiec157 85-469 Bydgoszcz |
|
18. |
49. |
Zespół Szkół Elektrycznych ul. Stawowa 41 85-323 Bydgoszcz |
|
19. |
50. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Wielkie Rychnowo 53 87-410 Kowalewo Pomorskie |
|
20. |
51. |
Zespół Szkół Nr 30 ul. Jesionowa 3a 85-149 Bydgoszcz |
|
21. |
53. |
Szkoła Podstawowa w Mamliczu Mamlicz 72 88-190 Barcin |
|
22. |
54. |
I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy ul. Gimnazjalna 3 86-100 Świecie |
|
23. |
55. |
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach ul. Zabytkowa 5 86-005 Przyłęki |
|
24. |
58. |
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy ul. Kujawska 20 88- 153 Kruszwica |
|
25. |
65. |
Szkoła Podstawowa Nr 60 w Bydgoszczy ul. Glinki 117 85-861 Bydgoszcz |
|
26. |
67. |
Przedszkole nr 61 Integracyjne im. Wandy Chotomskiej w Bydgoszczy ul. Kąkolowa 21 85-811 Bydgoszcz |
|
27. |
71. |
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Grubnie Grubno 56 86-212 Stolno |
|
28. |
73. |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej ul. Ogrodowa 1 86-060 Nowa Wieś Wielka |
|
29. |
74. |
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy ul. Dworcowa 82 85-010 Bydgoszcz |
|
30. |
83. |
Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu Zieleń 56 87-200 Wąbrzeźno |
|
31. |
85. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1(Szkoła Podstawowa nr 20) ul. Gałczyńskiego 9 87-800 Włocławek |
|
32. |
86. |
Szkoła Podstawowa w Łasinie |
|
33. |
89. |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Pluskowęsy 22 87-410 Kowalewo Pomorskie |
|
34. |
90. |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi INTEGRARE ul. Poznańska 49 87-100 Toruń |
|
35. |
93. |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem Ostrowite 42 87-400 Golub-Dobrzyń |
|
36. |
96. |
Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa Mini Akademia w Mroczy ul. Postępu 1 89-115 Mrocza |
|
37. |
97. |
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu ul. J.Krzymńskiego 4 88-100 Inowrocław |
|
38. |
98. |
Szkoła Podstawowa w Janowie Janowo 145 A 87-335 Świedziebnia |
|
39. |
99.b. |
Szkoła Podstawowa w Janikowie ul. Biskupa Michała Kozala 3 |
|
40. |
100. |
Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 im. Gen. Stanisława Maczka |
|
41. |
104. |
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 6 Specjalna ul. Grunwaldzka 41 85-239 Bydgoszcz |
|
42. |
110. |
III Liceum Ogólnokształcące ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz |
|
43. |
116. |
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska ul. Batorego 43/49 87-100 Toruń |
|
44. |
117. |
Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
|
45. |
121. |
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy 85-094 Bydgoszcz |
|
46. |
122. |
Collegium Catholicum Bydgostiense Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II ul. Nowodworska 17 85-120 Bydgoszcz |
|
47. |
125. |
Zespół Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu ul. Parkowa 25 86-300 Grudziądz |
|
48. |
129. |
SOSW Nr 2 w Grudziądzu im. Kazimierza Kirejczyka ul. Kasprowicza 4 86-300 Grudziądz |
|
49. |
130. |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Świeciu im. Polskich Olimpijczyków ul. Wojska Polskiego 3 86- 105 Świecie |
|
50. |
132. |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy ul. Kcyńska 49 85-304 Bydgoszcz |
|
51. |
134. |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim ul. Szkolna 8 88-430 Janowiec Wielkopolski |
|
52. |
135. |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żninie ul. Browarowa 14 88-430 Janowiec Wielkopolski |
|
53. |
137. |
Szkoła Podstawowa w Myśliwcu Myśliwiec 3 87 – 200 Wąbrzeźno |
|
54. |
138. |
Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina ul. Szwalbego 3 85-080 Bydgoszcz |
|
55. |
139. |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie ul. Szkolna 15 87-853 Kruszyn |
|
56. |
143. |
Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu ul. Krynicka 8 87 – 100 Toruń |
|
57. |
148. |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich ul. Powstańców Wielkopolskich 31 86-061 Brzoza |
|
58. |
149. |
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Sybiraków w Grudziądzu 86-300 Grudziądz |
|
59. |
151. |
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Świeciu ul. Paderewskiego 5a 86 – 105 Świecie |
|
60. |
154. |
Niepubliczna Szkołą Podstawowa dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwojowymi w Bydgoszczy ul. Śniadeckich 23 85 - 011 Bydgoszcz |
|
61. |
157. |
Szkoła Podstawowa w Szonowie Szonowo 81 86-320 Łasin |
|
62. |
159. |
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bydgoszczy ul. Konarskiego 5 85-066 Bydgoszcz |
|
63. |
160. |
Szkoła Podstawowa nr 56 im Arkadego Fiedlera z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy ul. Karpacka 30 85 - 164 Bydgoszcz |
|
64. |
161. |
Gminne Przedszkole „Wróżka” Białe Błota ul. Centralna 27 86-005 Białe Błota |
|
65. |
162. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Choceniu ul. Sikorskiego 12 87-850 Choceń |
|
66. |
163. |
Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni Świedziebnia 51-51A |
|
67. |
166. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie ul. Szkolna 4 87-122 Grębocin |
|
68. |
167. |
Zespól Szkolno - Przedszkolny nr 5 ul. Średnia 98 85 – 544 Bydgoszcz |
|
69. |
168. |
Zespół Placówek Młodzieżowych „BURSA” ul. gen. Józefa Hallera 37 86 – 300 Grudziądz |
|
70. |
171. |
Szkoła Podstawowa im. St. Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim Wałdowo Szlacheckie 57 86-302 Grudziądz |
|
71. |
172. |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej ul. Szkolna 2 88 - 133 Dąbrowa Biskupia |
|
72. |
174. |
Przedszkole Sióstr Elżbietanek ul. Leszczyńskiego 40 85-137 Bydgoszcz |
|
73. |
175. |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. Władysława Sikorskiego ul. Żmudzka 12 85-028 Bydgoszcz |
|
74. |
178. |
Szkoła Podstawowa nr 13 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej ul. Gen. Sikorskiego 42 86-300 Grudziądz |
|
75. |
182. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy ul. Hetmańska 34 85-039 Bydgoszczy |
|
76. |
184. |
Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego Solankowa 21 |
|
77. |
186. |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich ul. Powstańców Wielkopolskich 3 88-180 Złotniki Kujawskie |
|
78. |
187. |
Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim ul. Sady 14 87-220 Radzyń Chełmiński |
|
79. |
191. |
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Admirała Kazimierza Porębskiego w Bydgoszczy ul. Łowicka 45 85-776 Bydgoszcz |
|
80. |
192. |
Zespół Szkół Handlowych im. M. Dąbrowskiej w Bydgoszczy ul. Gajowa 94 85-717 Bydgoszcz |
|
81. |
204. |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym ul. Piaskowa 23 87-162 Lubicz Górny |
|
82. |
205. |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi ul. Bałtycka 59 85-707 Bydgoszcz |
|
83. |
206. |
Szkoła Podstawowa nr 15 z OMS im. Teresy Ciepły ul. Czerkaska 8 85-641 Bydgoszcz |
|
84. |
209. |
XIII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Hallera ul. Fredry 3 85-057 Bydgoszcz |
|
85. |
210. |
Szkoła Edukacji Innowacyjnej ul. Piotrowskiego 12 85-098 Bydgoszcz |
|
86. |
213. |
Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 88-300 Mogilno |
|
87. |
216. |
Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy ul. Skłodowskiej- Curie 4 85-094 Bydgoszcz |
|
88. |
220. |
Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie ul. Plac Kościelny 2 89-200 Szubin |
|
89. |
223. |
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Września 1939 roku |
|
90. |
224. |
Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek ul. Wielorybia 18 |
|
91. |
225. |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie ul. Leszka Białego 6 88-410 Gąsawa |
|
92. |
228. |
Zespół Szkół w Łabiszynie ul. Nadnotecka 2 89-210 Łabiszyn |
|
93. |
231. |
Przedszkole Niepubliczne „Gucio Integracyjne” w Toruniu ul. Poznańska 49 87-100 Toruń |
|
94. |
233. |
Szkoła Podstawowa im. płk. Floriana Laskowskiego w Grucie Gruta 70 86-330 Mełno |
|
95. |
234. |
Przedszkole nr 34 Mali Odkrywcy w Bydgoszczy ul. Romana Dmowskiego 11 85-319 Bydgoszcz |
|
96. |
235. |
Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki 87-800 Włocławek |
|
97. |
239. |
Zespół Szkół w Barcinie ul. Artylerzystów 13 88-190 Barcin |
|
98. |
244. |
Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Sadkach ul. Adama Mickiewicza 1 89-110 Sadki |
|
99. |
245. |
Przedszkole Niepubliczne „Panda” w Bydgoszczy ul. Huculska 8 85 – 087 Bydgoszcz |
|
100. |
248. |
Przedszkole Miejskie im. Juliana Tuwima w Łabiszynie ul. Poznańska 9 89-210 Łabiszyn |
|
101. |
249. |
Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Włodzimierza Lubańskiego 15 87-702 Koneck |
|
102. |
250. |
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Meggera w Stobnie Stobno 33 89-502 Raciąż |
|
103. |
251. |
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi W Bydgoszczy ul. Tadeusza Czackiego 8 85-138 Bydgoszcz |
|
104. |
252. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 – Przedszkole nr 58 ul. Niecała 20 85-516 Bydgoszcz |
|
105. |
254. |
Szkoła Podstawowa w Brzoziu Brzozie 51b 87 313 Brzozie |
|
106. |
257. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu ul. Najświętszej Marii Panny 23 88- 100Inowrocław |
|
107. |
264. |
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 27 85-097 Bydgoszcz |
|
108. |
268. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku ul. Kcyńska 6a 89-100 Nakło nad Notecią |
|
109. |
269. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach Dużych Radziki Duże |
|
110. |
272. |
Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim ul. Św. Mikołaja 6 87-410 Kowalewo Pomorskie |
|
111. |
273. |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku ul. Szkolna 4 87-213 Ryńsk |
|
112. |
274. |
Przedszkole Niepubliczne Centuś ul. Zygmunta Augusta 20 85-082 Bydgoszcz |
|
113. |
276. |
Zakład Aktywności Zawodowej w Bydgoszczy ul. Ludwikowo 3 85-502 Bydgoszcz |
|
114. |
280. |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie ul. Wojska Polskiego 16 89-526 Lubiewo |
|
115. |
284. |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Terespolu Pomorskim ul. Szkolna 10 86-105 Świecie |
|
116. |
285. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Laskowie 88-430 Janowiec Wielkopolski |
|
117. |
286. |
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Jagiellońska 13-15 85-067 Bydgoszcz |
|
118. |
287. |
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 85-094 Bydgoszcz |
|
119. |
288. |
Przedszkole Nr 16 ul. Bukowa 3 85-625 Bydgoszcz |
|
120. |
290. |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy ul. Gagarina 36 87-100 Toruń |
|
121. |
292. |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 57 im. Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy ul. Bohaterów Westerplatte 2 85-827 Bydgoszcz |
|
122. |
294. |
Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu ul. Chemiczna 9 88-100 Inowrocław |
|
123. |
296. |
Areszt Śledczy w Bydgoszczy ul. Wały Jagiellońskie 4 85-131 Bydgoszcz |
|
124. |
297. |
Oddział Zewnętrzny w Strzelewie Aresztu Śledczego w Bydgoszczy ul. Strzelewo 61 |
|
125. |
299. |
Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Kruszwicy ul. Kujawska 22 88-153 Kruszwica |
|
126. |
304. |
Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej ul. Sportowa 1 86-070 Dąbrowa Chełmińska |
|
127. |
305. |
Szkoła Podstawowa nr1 ul.Królewska21 87-880 Brześć Kujawski |
|
128. |
307. |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesław Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi ul. Tomasza Golloba 7 85-791 Bydgoszcz |
|
2.WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
81. |
Zespół Szkół w Zabielu Zabiele 8B 21-300 Radzyń Podlaski |
|
2. |
131. |
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu ul. Wojsławska 1 22-425 Grabowiec |
|
3. |
181. |
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim ul. ks. I. Skorupki 11 23-300 Janów Lubelski |
|
4. |
301. |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Krzewicy Krzewica 44 21-560 Międzyrzec Podlaski |
|
3.WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
170. |
Miejskie Przedszkole nr 10 im. ”Bajka” w Żarach ul. Okrzei 15 68-200 Żary lubuskie |
|
4.WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
2. |
Zespół Szkół w Dąbrowicach ul. Kłodawska 1 99-352 Dąbrowice |
|
2. |
4. |
Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK im. Gen. Władysława Andersa w Wierzbiu Wierzbie 34 99-300 Kutno |
|
3. |
6. |
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Strugach Jajczaki 10 98-324 Wierzchlask |
|
4. |
14. |
Szkoła Podstawowa w Broszkach Broszki 4 98-270 Złoczew |
|
5. |
33. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach ul. Zagajnikowa 12 95-040 Koluszki |
|
6. |
35. |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Targowa 20 97-400 Bełchatów |
|
7. |
48. |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie-Skłodowskiej ul. Cegielniana 25 95-035 Ozorków |
|
8. |
52. |
Przedszkole nr 2 z oddziałami integracyjnymi i oddziałem specjalnym w Konstantynowie Łódzkim ul. Sadowa 8 95-50 Konstantynów Łódzki |
|
9. |
57. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gorzędowie Gorzędów ul. Józefa Adamowskiego 7 97-360 Kamieńsk |
|
10. |
66. |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Niepokoja w Zgierzu ul. Łódzka 2 95-100 Zgierz |
|
11. |
103. |
Szkoła Podstawowa Nr 91 im. Leonida Teligi w Łodzi ul. M. Kasprzaka 45 91-078 Łódź |
|
12. |
106. |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi Stara Wieś 17 96-230 Biała Rawska |
|
13. |
112. |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 146 ul Rzgowska 281/289 93-388 Łódź |
|
14. |
144. |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Szkolna 1 99-120 Piątek |
|
15. |
156. |
Zespół Szkół w Klonowej ul. Złoczewska 4 98-273 Klonowa |
|
16. |
169. |
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim ul. Bankowa 7/11 95-070 Aleksandrów Łódzki |
|
17. |
173. |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie ul. Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego 1 99-300 Kutno |
|
18. |
193. |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku Kol. Lipnik 11 98-354 Siemkowice |
|
19. |
200. |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym Wodzin Prywatny ul. Szkolna 1 95-080 Tuszyn |
|
20. |
202. |
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego ul. K. I. Gałczyńskiego 6 93-259 Łódź |
|
21. |
207. |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach Bieniądzice 50 98-300 Wieluń |
|
22. |
217. |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie ul. Szkolna 4 99-319 Dobrzelin |
|
23. |
221. |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Radomsku ul. Narutowicza 207 97-500 Radomsko |
|
24. |
229. |
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich we Włyniu Włyń 10 98-290 Warta |
|
25. |
236. |
Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich we Włyniu Włyń 10 98 – 290 Warta |
|
26. |
240. |
Szkoła Podstawowa w Kaszewie Kaszew 29 98-215 Goszczanów |
|
27. |
253. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi w Zelowie ul .Kościuszki 40/42 97-425 Zelów |
|
28. |
261. |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach Cielce 16 98-290 Warta |
|
29. |
262. |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach ul. Łęczycka 17 99-340 Krośniewice |
|
5.WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
44. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyborowie Przyborów 192 32-823 Szczepanów |
|
2. |
165. |
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich 32-050 Skawina |
|
3. |
308. |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 w Krakowie Os. Bohaterów Września 13 31-620 Kraków |
|
6.WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
20. |
Miejskie Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu ul. Świerczewo 8 06-300 Przasnysz |
|
2. |
61. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adelinie Adelin 46 07-230 Zabrodzie |
|
3. |
91. |
Publiczne Przedszkole nr 3 „SKRZAT” ul. Westerplatte 1/11 05-091 Ząbki |
|
4. |
211. |
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie ul. Turmoncka 20 03-254 Warszawa |
|
5. |
237. |
Szkoła Podstawowa Nr 382 im. Warszawskich Dzieci ul. Konińska 2 02-495 Warszawa |
|
6. |
303. |
Pałac Młodzieży w Warszawie Pl. Defilad 1 00-901 Warszawa |
|
7. |
306. |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie ul. Karola Szamoty 35 07-100 Węgrów |
|
8. |
309. |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana ul. Mścisławska 1 01-647 Warszawa |
|
9. |
313. |
Szkoła Podstawowa Nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego ul. Przepiórki 16/18 02-407 Warszawa |
|
7.WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
226. |
Szkoła Podstawowa nr 1im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie ul. Bohaterów Warszawy 48-300 Nysa opolskie |
|
8.WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
36. |
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelii we Wrocance u. Długa 19 38-455 Wrocanka |
|
2. |
37. |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach ul. Szkolna 2 38-430 Rogi |
|
3. |
208. |
Miejskie Przedszkole Nr 1 |
|
9.WOJEWÓDZTWO PODLASKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
60. |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Zabłudowie ul. Adama Mickiewicza 20 15-060 Zabłudów |
|
2. |
87. |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita w Suwałkach ul. Wojska Polskiego 13 16-400 Suwałki |
|
3. |
124. |
Szkoła Podstawowa w Jarnutach im. Papieża Jana Pawła II 18-402 Łomża Jarnuty 1 |
|
4. |
153. |
Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach 16-400 Suwałki |
|
5. |
176. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie ul. Adama Mickiewicza 2 16-010 Wasilków |
|
6. |
266. |
Szkoła Podstawowa w Wyszonkach Kościelnych Wyszonki Kościelne 1 18-214 Klukowo |
|
10.WOJEWÓDZTWO POMORSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
11. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II ul.Sienkiewicza54 82-400 Sztum |
|
2. |
18. |
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Gdańsku ul. Zgody II 6 80-380 Gdańsk |
|
3. |
19. |
Pierwsze Przedszkole Integracyjne w Pucku ul. Wejherowska 32 A 84-100 Puck |
|
4. |
25. |
Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych w Gdańsku ul. Jagiellońska 11 80-371 Gdańsk |
|
5. |
26. |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy - grupa przedszkolna ul. Górnicza 19 84-230 Rumia |
|
6. |
46. |
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 2 w Gdańsku ul. Ks. Mariana Góreckiego 16 80-544 Gdańsk |
|
7. |
47. |
Szkoła Podstawowa w Rotmance im. Karola Wojtyły ul. Józefa Piłsudskiego 37 83-010 Straszyn |
|
8. |
64. |
Przedszkole nr 13, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Startowa 9 80-461 Gdańsk |
|
9. |
72. |
Szkoła Podstawowa nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego w Gdańsku Aleja Legionów 11 80-441 Gdańsk |
|
10. |
80. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy ul. Wierzbowa 7 82-103 Stegna |
|
11. |
82. |
Publiczne Przedszkole Leonardo |
|
12. |
92. |
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pucku ul. Zamkowa 5 84-100 Puck |
|
13. |
114. |
Szkoła FACTUM ul. Wałowa 10A 84-100 Puck |
|
14. |
120. |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Redzie ul. Gniewkowska 33 84-240 Reda |
|
15. |
123. |
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku ul. Mickiewicza 32 76-200 Słupsk |
|
16. |
126. |
I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach 83-300 Kartuzy |
|
17. |
146. |
Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Dretyniu Dretyń 26 77-200 Miastko |
|
18. |
147. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Malborku ul. Wybickiego 32 82 -200 Malbork |
|
19. |
152. |
Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi ul. Szkolna 11 89-600 Chojnice |
|
20. |
155. |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupsku ul. Fabryczna 1 76-200 Słupsk |
|
21. |
177. |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów 76-200 Słupsk |
|
22. |
185. |
Powiatowy Zespół Szkół im. Stanisława Staszica ul. Szkolna 4 84-107 Kłanino |
|
23. |
189. |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Dretyniu Dretyń 26 77-200 Miastko |
|
24. |
195. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie-Dworcu ul. Szkolna 16 77-300 Człuchów |
|
25. |
197. |
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Marynarza Polskiego ul. Korczaka 1 76-231 Damnica |
|
26. |
199. |
Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich ul. Sportowa 2 83-034 Trąbki Wielkie |
|
27. |
203. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego ul. Gojawiczyńskiej 10 80-286 Gdańsk |
|
28. |
215. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej ul. Grottgera 10a 76-200 Słupsk |
|
29. |
218. |
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Rumi im. Aleksandra Majkowskiego ul. Sienkiewicza 30 84 – 230 Rumia |
|
30. |
227. |
FONTANNA MARZEŃ Prywatna Szkoła Podstawowa w Tczewie ul. S. Okrzei 2 83-110 Tczew |
|
31. |
230. |
Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach ul. Słupska 42 76- 217 Siemianice |
|
32. |
238. |
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Redzikowie Redzikowo 16 76-200 Słupsk |
|
33. |
263. |
Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Słupsku ul. Niedziałkowskiego 2 76- 200 Słupsk |
|
34. |
265. |
Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Peplińskiego w Studzienicach ul. Brzozowa 7 77-143 Studzienice |
|
35. |
267. |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce ul. Wróblewskiego 7 76-270 Ustka |
|
36. |
271. |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni |
|
37. |
275. |
Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich w Słupsku ul. Szczecińska 60 76-200 Słupsk |
|
38. |
277. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzebielinie Osiedlu ul. Curie Skłodowskiej 1 84-220 Strzebielino Osiedle |
|
39. |
279. |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie ul. Sambora 5A 83-130 Pelplin |
|
40. |
281. |
Salon optyczny „Gal optyk" w Pelplinie ul. Wybickiego 20 83-130 Pelplin |
|
41. |
282. |
Salon Optyczny Tymiński - Pelplin Wybickiego 15 83-130 Pelplin |
|
42. |
283. |
Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku ul. Królowej Jadwigi 3 76-200 Słupsk |
|
43. |
291. |
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jerzego Pucka "Leonardo" ul. Miałki Szlak 74 80-717 Gdańsk |
|
44. |
293. |
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Morska 1 84-120 Władysławowo |
|
45. |
302. |
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Lęborku ul. Mikołaja Reja 18 84-300 Lębork |
|
46. |
312. |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce ul. Jagiellońska 1 76-270 Ustka |
|
11.WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
219. |
Szkoła Podstawowa nr 1 imienia Powstańców Śląskich w Mikołowie ul. Konstytucji 3-go Maja 20 43-190 Mikołów |
|
2. |
295. |
aAcademy Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Katowicach ul. Zielonogórska 1 40-710 Katowice |
|
3. |
310. |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach ul. Czarnieckiego 22 43-100 Tychy |
|
12. WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
7. |
Szkoła Podstawowa w Marcinkowie Marcinkowo 27 11-700 Mrągowo |
|
2. |
9. |
Szkoła Podstawowa im. 106. Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Pogrodziu Pogrodzie 33b 82-340 Tolkmicko |
|
3. |
28. |
Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Gołdapi ul. Wojska Polskiego 18 19-500 Gołdap |
|
4. |
31. |
Szkoła Podstawowa nr1 im. św. Jana Pawła II ul. Gimnazjalna 1 11-500 Giżycko |
|
5. |
39. |
Szkoła Podstawowa w Galwieciach Galwiecie 18 19-500 Gołdap |
|
6. |
59. |
Zespół Placówek Oświatowych nr 4 Przedszkole nr 4 w Działdowie ul. Mrongowiusza7 13-200 Działdowo |
|
7. |
68. |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników ul. Skłodowskiej 31 14-200 Iława |
|
8. |
70. |
Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 62 11-731 Sorkwity |
|
9. |
75. |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu ul. M. Kopernika 27 82-300 Elbląg |
|
10. |
78. |
Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku ul. Przemysłowa 1 13-230 Lidzbark |
|
11. |
101. |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim Brzozie Lubawskie 43A 13-306 Kurzętnik |
|
12. |
105. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku ul. Warszawska 39 11-500 Giżycko |
|
13. |
107. |
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczyo-Rewalidacyjnych w Ostródzie ul. Grunwaldzka 14 14-100 Ostróda |
|
14. |
109. |
Zespół Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu ul. Agrykola 6 82-300 Elbląg |
|
15. |
113. |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Burkacie Burkat 46 13-200 Działdowo |
|
16. |
115. |
Szkoła Podstawowa im. Jana II Pawła II w Kowalach Oleckich ul. Witosa 6 19-420 Kowale Oleckie |
|
17. |
118. |
Przedszkole w Tyrowie 14-100 Ostróda Tyrowo 41 |
|
18. |
127. |
Szkoła Podstawowa w Łęgowie Łęgowo 75 14-220 Kisielice |
|
19. |
128. |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie |
|
20. |
136. |
Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy- Zespoły Rewalidacyjno Wychowawcze przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu ul. Saperów 14 D 82-300 Elbląg |
|
21. |
142. |
Szkoła Podstawowa w Kozłowie z siedzibą w Rybnie ul. Długa 17 11-731 Sorkwity Stowarzyszenie „EDUKATOR” w Łomży |
|
22. |
145. |
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Tyrowie Tyrowo 41 14 – 100 Ostróda |
|
23. |
179. |
Przedszkole w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 ul. Polna 8a 82-300 Elbląg |
|
24. |
180. |
Szkoła Podstawowa w Dubeninkach ul. Szkolna 1 19 - 504 Dubeninki |
|
25. |
194. |
Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie ul. Turowskiego 1 10-688 Olsztyn |
|
26. |
212. |
Przedszkole Samorządowe w Starych Jabłonkach ul. Spacerowa 8 14-133 Stare Jabłonki |
|
27. |
214. |
Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim ul. 3-go Maja 25 13-300 Nowe Miasto Lubawskie |
|
28. |
241. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu Aleja Wojska Polskiego 8 11-210 Sępopol |
|
29. |
243. |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie Złotowo 66 14-260 Lubawa |
|
30. |
246. |
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach ul. Szkolna 4 19-300 Ełk |
|
31. |
259. |
Szkoła Przysposabiająca do Pracy Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Ełku ul. Kilińskiego 2 19-300 Ełk |
|
32. |
260. |
Szkoła Podstawowa Specjalna Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek ul. Kilińskiego 2 19-300 EŁK |
|
33. |
270. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu ul. Szańcowa 2 82-300 Elbląg |
|
34. |
278. |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Węzinie Węzina 16 82-310 Elbląg 2 |
|
35. |
298. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w Węgorzewie ul. Pionierów 6 11-600 Węgorzewo |
|
36. |
300. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi ul. 1 Maja 25 19-500 Gołdap |
|
37. |
311. |
Szkoła Podstawowa w Uścianach Starych Uściany Stare 1 12-200 Pisz |
|
13.WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
8. |
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotnicza Straż Pożarna w Wilczynie 700-Lecia 5 62-550 Wilczogóra |
|
2. |
13. |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kościelcu ul. Szkolna 9 62-604 Kościelec |
|
3. |
29. |
Gminne Przedszkole BAJKA w Wilczynie |
|
4. |
84. |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Boguszynie Boguszyn ul. Śremska 35 63-040 Nowe Miasto nad Wartą |
|
5. |
164. |
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Wapnie Plac Mickiewicza 2 62-120 Wapno |
|
6. |
188. |
Szkoła Podstawowa im. B. Prusa ul. Długa 1 62-571 Lisiec Wielki |
|
7. |
190. |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza ul. Kopernika 13 62-400 Słupca |
|
8. |
196. |
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej ul. Wojska Polskiego 13 62-400 Słupca |
|
9. |
255. |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie Cisew 55 62 – 700 Turek |
|
10. |
256. |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słodkowie Słodków 21 62 – 700 Turek |
|
14. WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE |
|||
Lp. |
Nr certyfikatu |
Nazwa |
|
1. |
12. |
Zespół Szkół Nr 3 ul. Grunwaldzka 30 73-200 Choszczno |
|
2. |
24. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie ul. Szkolna 4 Korytowo 73-200 Choszczno |
|
3. |
38. |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Szczecinie im. kmdra ppor. Jana Grudzińskiego ul. Ks. Dąbrówki 10 71-826 Szczecin |
|
4. |
41. |
Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie Wrzosowo 37 72-400 Kamień Pomorski |
|
5. |
45. |
Szkoła Podstawowa w Drzewianach Drzewiany 76 76-020 Bobolice |
|
6. |
56. |
Gminne Przedszkole Dębowa Chatka w Tychowie ul. Mickiewicza 1 78 -220 Tychowo |
|
7. |
62. |
Oddziały Przedszkolne przy ZSP w Polanowie ul. Wolności 14 76 – 010 Polanów |
|
8. |
63. |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czerninie Czernin 29 78-113 Dygowo |
|
9. |
69. |
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Szczecinie ul. Pomorska 150 70 -812 Szczecin |
|
10. |
76. |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. dra Czesława Piskorskiego w Szczecinie ul. Jagiellońska 65 70-382 Szczecin |
|
11. |
77. |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Lotników Polskich w Świdwinie ul. Szturmowców 1 78-300 Świdwin |
|
12. |
79. |
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Starej Dąbrowie 73-112 Stara Dąbrowa |
|
13. |
88. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Małkocinie Małkocin 54 73-110 Stargard |
|
14. |
94. |
Zespół Szkół nr 12 w Koszalinie ul. Krzywoustego 5 75-064 Koszalin |
|
15. |
95. |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO w Darłowie ul. Zwycięstwa 1 76-150 Darłowo |
|
16. |
102. |
Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego ul. Cieszkowskiego 4 76-100 Sławno |
|
17. |
108. |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie 72-510 Wolin |
|
18. |
111. |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie ul. Wolności 62a 73-200 Choszczno |
|
19. |
119. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zielinie Zielin ul. W. Witosa 48 74-505 Mieszkowice |
|
20. |
133. |
Szkoła Podstawowa w Długołęce |
|
21. |
140. |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy ul. Ks. J. Poniatowskiego 17 72 - 200 Nowogard |
|
22. |
141. |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie Warnino 29 76-039 Biesiekierz |
|
23. |
150. |
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie ul. Witkiewicza 40 71- 122 Szczecin |
|
24. |
158. |
Szkoła Podstawowa w Nowym Worowie ul. Chopina 9 78-523 Nowe Worowo |
|
25. |
183. |
Zespół Szkół Nr 7 ul. Brzeźnicka 10 78-425 Biały Bór |
|
26. |
198. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łobzie ul. Spokojna 4 73-150 Łobez |
|
27. |
201. |
Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Niedziałkowskiego 9 73-200 Choszczno |
|
28. |
222. |
Szkoła Podstawowa nr 44 im. ppor. Emilii Gierczak ul. Karpacka 29 71-872 Szczecin |
|
29. |
232. |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie ul. Spokojna 1 72-510 Wolin |
|
30. |
242. |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 119 70-490 Szczecin |
|
31. |
247. |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich ul. Iwaszkiewicza 70 74-101 Gryfino |
|
32. |
258. |
Szkoła Podstawowa w Żabowie Żabowo 17 72-200 Nowogard |
|
33. |
289. |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie ul. Strzałowska 27 a 71-730 Szczecin |