w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

Bowling
W sobotę 16 września 2017 r. w kręgielni Lucky Star we Włocławku z powodzeniem o mistrzostwo województwa kujawsko - pomorskiego w bowlingu rywalizowali nasi wychowankowie.

Reprezentując barwy KSN Łuczniczka trójka z nich stanęła na podium. W kategorii B1 kobiet (niewidomi), pod nieobecność mistrzyni kraju Karoliny Rzepy z Łuczniczki, triumfowała jej klubowa koleżanka Katarzyna Świątek (4 w krajowym czempionacie) - 305 pkt w czterech grach, wyprzedzając o 17 pkt wicemistrzynię Polski Magdalenę Rataj (asystent obu niewidomych zawodniczek Kazimierz Fiut). Na trzeciej pozycji w kategorii B3 mężczyzn (słabo widzący)uplasował się debiutant Bartosz Katafiasz - 407 pkt. Donata Olędzka w kategorii B3 zajęła miejsce poza podium.
Z innych zawodników KSN Łuczniczka zwycięstwa odniosły: Mirosława Malcherek w kategorii B2 - 597 pkt. i Honorata  Borawa w kategorii B3 - 600 pkt. Impreza była bardzo dobrze zorganizowana przez miejscowy klub Pionek Włocławek.