im. L.Braille'a
w Bydgoszczy

Wyszukiwarka

E-dziennik

zdj001Tegoroczna maturzystka Katarzyna Świątek zajęła drugie miejsce III mistrzostwach województwa kujawsko – pomorskiego w kręglach klasycznych. W zawodach rozegranych w Tucholi, a wzorowo zorganizowanych i przeprowadzonych przez WBKSNiS Pionek Włocławek, wystąpiła szóstka wychowanków naszego Ośrodka oraz trójka absolwentów.

Wszyscy reprezentowali barwy KSN Łuczniczka. W kategorii B1 (niewidomi) kobiet drugie miejsce z wynikiem 558 pkt., walczyła Katarzyna Świątek, trzecia była jej klubowa koleżanka Mariola Maćkowiak – 462 pkt., natomiast czwartą pozycję zajęła druga z naszych wychowanek Magdalena Rataj – 459 pkt. W tej samej kategorii wśród mężczyzn na czwartym miejscu uplasował się Roland Świstek – 310 pkt. W kategorii B2 kobiet trzecie miejsce zajęła Mirosława Malcherek (absolwentka Louisa) – 566 pkt, podobnie absolwent Sebastian Damaszk u mężczyzn kategorii B3 – 523 pkt. Pozostałe lokaty naszych zawodników: kategoria B3 kobiet – 4. Honorata Borawa (Łuczniczka); kategoria B3 mężczyzn – 6. Bartosz Katafiasz (absolwent) – 503 pkt., 7. Sebastian Kraśniewski – 494 pkt., 9. Jan Zieliński – 426 pkt, 10. Bartosz Piekarczyk – 399 pkt. Opiekunami i asystentami niewidomych zawodników byli Kazimierz Fiut i Krystian Malcherek.